fbpx

Jaunumi, aktualitātes, informācija

#teirdarbs
7. jūnijs, 2016

5 uzdevumi, kas noteikti jāpaveic pirms darba intervijas

Sagatavošanās darba intervijai ir ļoti svarīga, ja ne pat svarīgāka par pašu interviju. Tieši tāpēc publicējam piecus uzdevumus, kas jāizpilda, lai kārtīgi sagatavotos satikties ar potenciālo darba devēju.

1. Pārzini sava CV saturu
Ir patiešām svarīgi ne vien pielāgot CV, lai tas atbilstu amata prasībām, bet arī pārzināt uzrakstīto. Parasti intervijās jautājumi tiek uzdoti, balstoties uz CV saturu, tāpēc pārliecinoša iepriekš sniegtās informācijas pārzināšana ir ļoti svarīga.

2. Izpēti amatu
Tu zini, kā amats tika piedāvāts, prezentēts, bet, mazliet papētot, vari iegūt arī plašāku priekšstatu par amata pienākumiem, pakļautību un darba devēja vēlmēm. Pēc iespējas labāka situācijas izpratne var palīdzēt Tev sagatavoties dažādām situācijām, jautājumiem un atbildēm.

3. Izpēti intervētāju
Pat ja Tev nav informācijas par uzņēmumu, jo sadarbojies ar personāla atlases speciālistu, taču profesionālās informācijas noskaidrošana par intervētāju jebkurā gadījumā palīdzēs justies brīvi, kad sastapsi viņu pirmo reizi. Izmanto dažādus rīkus, piemēram, “LinkedIn”, lai iepazītu intervētāju vēl pirms tikšanās ar viņu.

4. Izplāno braucienu
Informācija par to, kā nokļūt uz interviju un cik daudz laika tas prasa, var samazināt pēdējā brīža stresu. Izplāno braucienu un atvēli tam laiku nedaudz vairāk kā nepieciešams. Mēdz notikt negadījumi un kavējumi, un, lai gan tas ir pietiekams aizkavēšanās attaisnojums, tas tik un tā nav labākais veids, kā sākt interviju.

5. Izmēģi interviju
Darbs ar savu sasniegumu piemēriem un atbildēm, kā arī intervijas izmēģināšana ļauj izvairīties no nervozitātes. Kopā ar draugu vai interviju treneri pievērs uzmanību tam, kā Tu pasniedz atbildes, kā vari parādīt savu piemērotību darba tirgum un, galvenais, attiecīgajam amatam.

 

 

Avots: theundercoverrecruiter.com

0 Komentāru

Pievienot komentāru