fbpx

Kurbads un Ko

Kurbads un Ko publicējusi 1 vakanci

Kurbads un Ko

Informācija par darba devēju

  • Atrašanās vieta Latvija, Rīga
  • Precīza adrese Mazjumpravas iela 24
  • Reģistrācijas numurs 50003264331

Apraksts

No pasūtījuma izdarīšanas līdz preces piegādei ir viens solis, kurā kompānija Kurbads, tiecoties labāka risinājuma vadīti, atradusi pieeju, lai procesa posms klientiem tiktu maksimāli atvieglots. Kompānijas rīcībā ir kvalificēti, neatlaidīgi un par savu darbu atbildīgi auto vadītāji, nodrošinot stabilus pārvadājumus, kā arī garantējot pasūtījuma pieņemšanu un nodošanu kā lokālā, tā starptautiskā mērogā ņemot vērā klientu vēlmes.

Kompānijas daudzveidīgo tehnoloģiju klāstā ir specializētas, jaunākās paaudzes pasaules vadošo ražotāju auto vedēju iekārtas „Kaessbohrer” (Austrija) uz „Volvo” (Zviedrija) vilcēju bāzes atbilstoši Euro4 un Euro5, un arī Euro6 normām, kā arī plašs profesionālās tehnikas klāsts, pielāgojot visaptverošas iespējas transportlīdzekļu pārvadājumiem visā Eiropā.

Saviem klientiem kompānija Kurbads izstrādā individuālus maršrutus, kas sasaucas ar mērķi – pēc iespējas precīzāk, ātrāk un profesionālāk veikt savu darbu auto pārvadājumu jomā, tāpēc drošība un kontrole uz ceļa ir būtiskākās nianses, kas tiek kontrolēts ar sakaru palīdzību visu pārvadājuma laiku izmantojot jaunākās GPS Navi Fleet navigācijas sistēmas un ikdienas darbā ieviešot aizvien jaunas tehnoloģijas.

Sazināties ar uzņēmumu