fbpx

Kļūsti karavīrs!

Kļūsti karavīrs! publicējusi 2 vakances

Kļūsti karavīrs!

Informācija par darba devēju

  • Atrašanās vieta Latvija
  • Precīza adrese Krustabaznīcas iela 9, Rīga
  • Reģistrācijas numurs 90000068801

Apraksts

Profesionālais dienests bruņotajos spēkos – stabils darbs valsts aizsardzībā ar plašām sociālajām garantijām, konkurētspējīgu atlīdzību un saliedētā komandā aktīva dzīvesveida piekritējiem. Tātad – tieši tev! Esi viens no mums – kļūsti karavīrs!

Prasības

Profesionālajā dienestā  pieņem Latvijas pilsoņus un pilsones vecumā no 18 līdz 40 gadiem ar vismaz pamatizglītību, valsts valodas zināšanām B1 līmenī un bez kriminālās sodāmības.

Plašas iespējas

Bruņoto spēku karavīri savus tiešos amata pienākumus pilda trijās profesijās – virsnieki, instruktori un kareivji -, kā arī vairāk nekā 35 funkcionālajās (ieroču šķiru) jomās, piemēram, kājnieki, artilērija, pretgaisa aizsardzība, kaujas inženieri, auto un kaujas tehnika, medicīniskais nodrošinājums, sakari un informācijas sistēmas, un jau vairāk nekā 175 specialitātēs.

Piedāvājot tik plašu nodarbinātības jomu un specialitāšu klāstu, iespēja veidot militāro karjeru bruņotajos spēkos tiek dota gan tiem, kuri ieguvuši tikai pamatizglītību, gan arī tiem, kuri ieguvuši vidējo un augstāko izglītību vai kuri apguvuši kādu bruņotajiem spēkiem nepieciešamu arodu profesionālās izglītības iestādēs.

Ieguvumi

Izvēloties profesionālo dienestu, karavīri iegūst stabilitāti, konkurētspējīgu un motivējošu atlīdzību, sākot no 900 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas, kā arī plašas sociālās garantijas, tai skaitā valsts apmaksātu veselības aprūpi un garantētu izdienas pensiju, kas var sasniegt līdz pat 80 % no saņemtā atalgojuma, karjeras izaugsmi, bezmaksas apmācību specialitātē, svešvalodās un citās dienestam nepieciešamās jomās, darbu komandā mācībās Latvijā un ārvalstīs, tai skaitā arī starptautisko operāciju rajonos. Karavīru bērnus ir tiesības ārpus kārtas iekārtot pirmsskolas izglītības iestādēs.

Dienesta vietas

Bruņotie spēki piedāvā iespēju izvēlēties profesionālo dienestu kādā no apakšvienībām:

– Sauszemes spēku Mehanizētajā kājnieku brigādē Ādažos,
– Jūras spēkos Liepājā un Rīgā,
– Gaisa spēkos Lielvārdē,
– Štāba bataljonā Rīgā,
– Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljonā Valmierā, Stāmerienā un “Meža Strautiņos” Alūksnes novadā, kā arī 36. kaujas atbalsta bataljonā Lūznavā un Daugavpilī (“Meža Mackevičos”).

Saziņa

Neskaidrību gadījumā sazinies ar mums – Rekrutēšanas un atlases centru -, zvanot uz numuriem 1840 (tikai zvaniem no Latvijas) un 67137137 vai rakstot uz e-pasta adresi rekrutesana@mil.lv. Plašāku informāciju atradīsi mūsu tīmekļvietnē, kur arī var uzdot jautājumus virtuālajam rekrutierim.

Sazināties ar uzņēmumu