fbpx

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, VSIA

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, VSIA publicējusi 3 vakances

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, VSIA

Informācija par darba devēju

  • Atrašanās vieta Rīga
  • Reģistrācijas numurs 40003410729

Apraksts

Slimnīca ir specializēta ārstniecības iestāde, kas sniedz augsti kvalificētu ārstniecības pakalpojumu primāru un sekundāru palīdzību skeleta traumu gadījumos, kompli­cētu traumu seku novēršanā, veic ortopēdiskas un rekonstruktīvas operācijas dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos. Ar savu sniegumu un specifisko pakalpojumu nodrošinājumu Slimnīca ir veselības aprūpes nozares vadošā ārstniecības iestāde Latvijā.

Slimnīca ir veselības aprūpes iestāde, kuras darbība ir orientēta uz attīstību un tajā strādā kompetenti, profesionāli, uz klientu/pacientu orientēti un motivēti darbinieki. Ar profesionālu darbību viņi palīdz sabiedrībai, nodrošinot tās veselības saglabāšanu, uzlabošanu un veicināšanu. Tās darbība ir koncentrēta uz mērķtiecīgu efektivitātes paaugstināšanu, iekļaujot arī efektīvu personāla vadību.

Slimnīcas pamatdarbības veids ir neatliekamā un sekundārā ambulatorā palīdzība un stacionāro medicīnisko pakalpojumu sniegšana. Slimnīca sadarbībā ar Latvijas Traumatologu un ortopēdu asociāciju veic traumatoloģijas un ortopēdijas darba analīzi un nosaka šīs medicīnas nozares attīstības stratēģiskos virzienus Latvijā.

Sazināties ar uzņēmumu