fbpx

“Profesiju Pasaule” – iepazīsti profesiju dažādību!

“Profesiju Pasaule” ir iespēja iepazīsties ar uzņēmumiem un tajos strādājošo cilvēku darba aprakstiem, lasīt intervijas ar dažādu profesiju pārstāvjiem un uzzināt, kur mācīties, lai apgūtu interesējošo profesiju.

Profesiju pasaulē apskatāmas 19 mājas ar 107 dažādām profesijām, kā arī mājas “Kļūsti uzņēmējs” un “Izpēti profesiju pats”. Profesiju klāsts tiek paplašināts.

Profesiju pasaule ir veidota kā virtuāla pilsēta, kas sastāv no objektiem-uzņēmumiem, kuros atrodamas šāda veida uzņēmumā pieejamās tipiskākās profesijas. Par katru profesiju ir pieejams profesijas apraksts, intervija ar šajā profesijās strādājošo, fotogrāfiju galerija, profesijas apguves izglītības iespēju sadaļa un nākotnē arī video sižeti.

Veidojot profesiju struktūru un profesiju aprakstus tiek izmantota LR Profesiju klasifikatora informācija, ESF projektā „Nozaru kvalifikācijas sistēmas izveide un profesionālās izglītības efektivitātes un kvalitātes paaugstināšana” izstrādātie nozaru apraksti un nozaru kvalifikāciju struktūras, kā arī konsultācijas ar nozaru asociācijām un nozarē strādājošiem uzņēmumiem.

Vairāk par visu uzzini vietnē www.profesijupasaule.lv

Pievienot komentāru

Reklāma

Teirdarbs, SIA
Vakances un jaunumi e-pastā