fbpx

Programmētājs trīs mēnešu laikā?

Programmētāja profesija ir strauji augoša, gan pieprasījuma, gan atalgojuma ziņā. Lieliska priekšrocība, apgūstot programmēšanu, ir tā, ka ir iespējams attīstīties dažādos programmēšanas virzienos, kas noderēs nākotnē gan strādājot IT nozarē, gan citā nozarē, kur šīs prasmes ļaus izcelties uz citu fona.

Lielākie ieguvumi, apgūstot programmēšanu: iegūsti darbu IT jomā vai paaugstini kvalifikāciju esošajā amatā, iegūsti priekšstatu par tehniskajiem aspektiem, iegūsti iespēju uzsākt darbu, kurš nav piesaistīts kādai konkrētai atrašanās vietai, attīsti loģisko domāšanu, kļūsti par svarīgu komandas dalībnieku, uzlabo pārliecību par sevi. Vēlies kļūt par programmētāju?

Lasi tālāk un uzzini, cik laika tas aizņem un kādus ieguldījumus tas prasa.

Vai zināji, ka ir iespējams 3 mēnešu laikā apgūt pilnos programmēšanas kursus? Codelex divu gadu laikā jau ir palīdzējis atrast darbu vairāk nekā 90% no saviem absolventiem. Ja vēlies savu nākotni saistīt ar jomu, kurā vidējais atalgojums turpina strauji augt, nāc mācīties programmēšanu.

Ko piedāvā Codelex

Profesionāli pasniedzēji Tev iemācīs programmēšanas valodas, nodrošinās ar rīkiem un pastāstīs par aktuālākajām tendencēm, kuras Tev noderēs topošajā darba vietā.
Kā arī, Tev būs pieejams 24/7 tiešsaistes atbalsts mācību procesā laikā, kas palīdzēs jebkurā Tev ērtā laikā. Tas nozīmē, ka mājās darbus varēsi veikt sev ērtā laikā un saņemt nepieciešamo palīdzību.

Kursu veidi

Pie Codelex vari izvēlēties 3 dažādus kursu veidus:

  • 3 dienu ievadkursi – šajos kursos varēsi uzzināt, vai kodēšana būs Tev saistoša un vai vēlēsies turpināt apmācības.
  • Kodē mājās – ar šī kursa palīdzību Tev būs iespēja pilnveidot savas zināšanas ar mentoru un komūnas palīdzību.
  • Profesijas maiņa – 3 mēnešu laikā iespējams apgūt Codelex pilnos programmēšanas kursus un veiksmīgi startēt darba tirgū ar jauniegūtajām zināšanām.

Vairāk par kursiem vari uzzināt šeit.

Kursi būs noderīgi ikvienam, kurš vēlās attīstīt savas programmēšanas spējas, vai pamainīt savu karjeru kopumā. Atbildot uz jautājumu: vai nav par vēlu mācīties programmēšanu? Ja Tev piemīt atbilstoša motivācija, tad Tu vari būt veiksmīgs šajā jomā jebkurā vecumā. Vecākais mūsu mācību dalībnieks bija 45 gadus vecs un pēc kursu pabeigšanas veiksmīgi darbojās šajā jomā.

Izdevīgi noteikumi

Mācību laikā Tev nav jāmaksā ne centa. Taču, ja pēc mācībām uzsāksi darbu IT jomā un Tava alga būs vismaz 1000 EUR pēc nodokļu nomaksas – par Codelex apmācībām Tu maksāsi 20% no savas algas 24 mēnešus. Bet, ja darbu Tev atrast neizdevās – Tu nemaksā neko.

Ņemot vērā, ka IT industrija attīstās katru dienu un pieprasījums pēc kvalificētiem, veiksmīgi apmācītiem speciālistiem turpina augt, tad esi drošs, ka šī izvēle- apgūt kodēšanu- Tev spēs nodrošināt veiksmīgu karjeru un labi apmaksātu darbu. Galvenais ir pašam to vēlēties!

Piesakies kursiem jau tagad!

Pievienot komentāru

Reklāma

Teirdarbs, SIA
Vakances un jaunumi e-pastā