fbpx

Sākusies reģistrācija konkursam “Labākā biroja administratore 2015”

Sākusies reģistrācija konkursam “Labākā biroja administratore 2015”, kuru rīko “Officeday Latvia”. Konkursa pirmā kārta ilgs tikai līdz 3. maijam.

Balsošana par konkursa dalībniecēm sākas no pirmās dienas, tāpēc, jo ātrāk reģistrēsieties konkursā, jo vairāk balsis paspēsiet savākt.

Konkurss notiks vairākos etapos un titulu iegūs tas dalībnieks, kurš konkursa mājas lapā www.birojaadministratore.lv savāks lielāko balsu skaitu, kā arī saņems augstāko žūrijas vērtējumu par 2 dažādiem izveicības un profesionalitātes uzdevumiem.

Konkursa uzvarētāju un finālistus sagaida daudzas vērtīgas balvas, tostarp, būs iespēja pacīnīties par jaunu planšetdatoru HP Stream 8, 5900ny un apģērbu veikala Next dāvanu karti 150 EUR vērtībā, uzvarētāja priekšnieks savā īpašumā iegūs eksluzīvu pildspalvu, savukārt kolēģiem tiks dāvanu karte izbraukuma semināra sarīkošanai un 3 stundu atpūtai SPA centrā no viesnīcas Port Hotel.

Šogad patīkami mirkļi tiks gādāti arī aktīvajiem kolēģiem, kuri piesaka savas biroja administratores dalībai konkursā. Viņus sagaida īpaša loterija ar lieliskām balvām (loterijā piedalās visi pieteicēji, neatkarīgi no tā vai pieteicāt kolēģi vai sevi pašu).

Vairāk par konkursu uzzini šeit.

Pievienot komentāru

Reklāma

Teirdarbs, SIA
Vakances un jaunumi e-pastā