fbpx

B2B pārdošanas speciālists/-e (1491 skatījumi)

Latvija
29. aprīlis, 2019

Portāla teirdarbs.lv paspārnē tapis jaundibināts uzņēmums “Teirdarbs HR” aicina uz ilgtermiņa sadarbību B2B pārdošanas speciālistu/-i, kam uzticēt inovatīvu pakalpojumu prezentēšanu un virzīšanu tirgū.

Kas būs jādara? Cilvēka, kurš uzņemsies “Teirdarbs HR” B2B pārdošanas speciālista pienākumus, primārais uzdevums būs popularizēt inovatīvus pakalpojumus un veicināt to pārdošanas rezultātus.

Šis darbs gan nenozīmē primitīvu auksto zvanu veikšanu. Meklējam azartisku un panākumus alkstošu personību, kas, liekot lietā savas prasmes un talantus un izmantojot dažādas mūsdienīgas metodes, popularizēs “Teirdarbs HR” pakalpojumus, kā arī būs nomodā par to pārdošanas rezultātiem, saņemot par to adekvātu atalgojumu, vienlaicīgi baudot brīvu dara grafiku.

Piedāvājam iespēju. Četru gadu laikā esam piesaistījuši plašu darba meklētāju auditoriju, kā arī veiksmīgi sadarbojušies ar virkni dažādu klientu, palīdzot atrast un piesaistīt nepieciešamos darbiniekus. Līdz šim to esam darījuši pietiekami tradicionālos veidos, tagad pienācis laiks inovācijām. Šī ir iespēja Tev kļūt par šo inovāciju seju šajā uzņēmumā.

Mums nav konktrētu prasību kandidātam. Tas gan nenozīmē, ka šim darbam piemērots ir jebkurš, tomēr nav nepieciešama kaut kāda konkrēta izglītība, kāda specifiska pieredze vai tamlīdzīgi.

Protams, grūti iedomāties, ka šo darbu spētu paveikt introverts cilvēks, visticamāk neizdosies arī tiem, kuriem datora lietošana ir izaicinājums, pilnīgi noteikti nesanāks arī tiem, kuri sagaida, ka kāds cits visu vienmēr pateiks priekšā un “paturēs rociņu”.

Darba vieta: Kopumā darbs notiek attālināti, proti, jebkurā Tev ērtā vietā, kur ir pietiekami labs interneta pieslēgums. Tiesa, apmēram reizi mēnesī jābūt gatavam/-ai uz 1-2 darba dienām būt klātienē Liepājā.

Darba laiks: Šis ir darbs, kas darāms darba dienās un darba laikā, taču noteikti šī nav strādāšana formātā no 9 līdz 18. Šajā uzņēmumā katrs pats ir/būs atbildīgs par sava laika plānošanu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Atalgojums: Produktīvi strādājot ~120 stundas mēnesī, bruto atalgojums būs 1376 eiro. Izdarot vairāk un uzrādot rezultātus, kas labāki par plānotajiem, atalgojums pieaug tieši proporcionāli. Lūdzu ņem vērā, ka sākot ar pirmo eiro atalgojums ir atkarīgs no padarītā.

Darba uzsākšana: Savstarpēji vienojoties, bet ne vēlāk kā līdz 01/07/2019.

Ja joprojām šo lasi un interese nav zudusi, gaidīsim Tavu CV un pieteikuma vēstuli e-pastā: magic@teirdarbs.lv

Divu nedēļu laikā no iesūtīšanas brīža apsolām sniegt atbildi.

Ja rodas kāds jautājums vai nepieciešams kaut ko precizēt, droši zvani – 26370560 (Edgars).

Pieteikumus gaidīsim līdz 20/05/2019.

DARBA DEVĒJA Reģistrācijas Nr.: 42103093007