fbpx

Darba aizsardzības speciālists

Vakance šobrīd nav aktuāla

SAI Augstceltne

SIA „Augstceltne” dibināta 1991.gada 2.februārī. Veiksmīgas darbības rezultātā esam izveidojušies par daudznozaru kompāniju Latvijas biznesa vidē, kura piedāvā klientiem plašu pakalpojumu klāstu. SIA “Augstceltne” ir atpazīstama ar grupas zīmi “Kurši”.

Mūsu darbības pamatvirzieni: degvielas mazumtirdzniecība, nekustamā īpašuma apsaimniekošana, būvniecības projektu vadīšana, viesnīcu pakalpojumi.

Šobrīd aicinām pievienoties mūsu komandai DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU

Darba pienākumi

  • Veikt darba aizsardzības normatīvo aktu izpildes kontroli uzņēmuma struktūrvienībās un apsaimniekotajos objektos;
  • Veikt darba vides risku novērtējumu;
  • Izvērtēt un sniegt priekšlikumus jaunbūvju, objektu rekonstrukciju, objektu paplašināšanas projektu izstrādē attiecībā uz darba drošības jautājumiem;
  • Izstrādāt darba aizsardzības sistēmai nepieciešamo dokumentāciju;
  • Izstrādāt darbinieku apmācību materiālus;
  • Apmācīt un instruēt darbiniekus, organizēt un veikt praktiskās mācības;
  • Plānot darba aizsardzības jomas budžetu (darbinieku apmācības atestātu, sertifikātu iegūšanai, OVP veikšanai, IAL nodrošināšanai utml.);
  • Plānot darbinieku apmācības un instruktāžu darba aizsardzības jomā;
  • Kontrolēt darbinieku OVP veikšanas termiņus.

 Prasības kandidātam:

  • Augstākā izglītība darba aizsardzībā;
  • Priekšrocība kandidātam ar apmācību ugunsdrošības jomā;
  • Iepriekšēja darba pieredze darba aizsardzības un vēlams ugunsdrošības jomā;
  • LR normatīvo aktu pārzināšana DA un ugunsdrošības jomā
  • Prasme izstrādāt dokumentāciju darba aizsardzības un ugunsdrošībā;
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un noteikti prioritātes;
  • Labas komunikācijas un sadarbības prasmes attiecībās ar darbiniekiem, klientiem un valsts institūcijām;
  • Labas datora lietošanas prasmes (MS Office programmas);
  • Labas latviešu valodas un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Mēs piedāvājam:
    • Interesantu un aizraujošu darbu spēcīgā daudznozaru uzņēmumā;
    • Atbalstošu darba vidi un darbu kopā ar atvērtiem, uz sadarbību vērstiem kolēģiem;
    • Iespējas profesionālai un personīgai izaugsmei;
    • Iespēju iegūt daudzpusīgu pieredzi;
    • Atalgojumu no 1500 EUR (bruto) mēnesī;
    • Citus uzņēmumā un amatam noteiktos bonusus.

Kā pieteikties?

CV un pieteikuma vēstuli ar norādi „Darba aizsardzības speciālists” sūtīt uz e-pastu: vita.firere@augstceltne.lv

Uz darba interviju aicināsim, mūsuprāt, atbilstošākos pretendentus.

Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu uzglabāšanai konkursa vajadzībām un tā ietvaros.

Papildinformācija

  • Šī vakance vairs nav aktuāla!
Dalīties ar šo vakanci
Informācija par darba devēju
  • Atrašanās vieta Rīga
  • Precīza adrese Citadeles iela 3, Rīga, LV-1010, Latvija
  • Reģistrācijas numurs Nr. 40103000117
Sazināties ar uzņēmumu