fbpx

MAIŅAS VADĪTĀJS/-A

Vakance šobrīd nav aktuāla

Aicinām pievienoties Latvijas Pasta komandai Darba organizācijas speciālistu/-i (Maiņas vadītāju) Sūtījumu apstrādes un piegādes departamenta Rīgas šķirošanas kompleksā.

Darba vieta:
Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga

Darba pienākumi:

Organizēt un vadīt komandu savas maiņas ietvaros;
Sekot līdzi savlaicīgai sūtījumu apstrādei;
Izprast darba procesus un sniegt priekšlikumus par iespējamiem uzlabojumiem.

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā izglītība;
  • Valsts valodas zināšanas atbilstoši augstākā līmeņa 1. pakāpei (C1);
  • Spēja strādāt patstāvīgi, organizēt savu un komandas darbu;
  • Prasme un iemaņas strādāt ar biroja tehniku.

Piedāvājam:

  • Atbildīgu darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem;
  • Atalgojumu no 900 līdz 1200 EUR (bruto);
  • Draudzīgus kolēģus un labus darba apstākļus;
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta pusgada;
  • Iespēju pilnveidoties un attīstīt profesionālās prasmes.

Papildus informācija:

CV ar norādi Darba organizācijas speciālists/-e sūtīt Latvijas Pasta Personāla vadības departamentam pa pastu, e-pastu vai iesniegt šeit.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar otrās atlases kārtas kandidātiem.

Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000
(Vienotais reģ. Nr. 40003052790)

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Apstrādes ilgums 3 (trīs) mēneši no atlases konkursa noslēgšanās dienas.

Papildinformācija

  • Šī vakance vairs nav aktuāla!
Dalīties ar šo vakanci
Informācija par darba devēju
  • Atrašanās vieta Latvija
  • Reģistrācijas numurs 40003052790
Sazināties ar uzņēmumu