Digitālā mārketinga speciālists uzņēmumā Baltijas Biroju Serviss (448 skatījumi)

Rīga, Uriekstes 2a
31. maijs, 2019

Viens no vadošajiem biroja preču piegādātājiem Latvijā, SIA “Baltijas Biroju Serviss”, ir gatavs savas rindas papildināt ar vēl vienu labāko speciālistu “digicilvēku”, kuram ir iemaņas digitālajā mārketingā un vizuālajā komunikācijā.

Viņi labākos cienā ar končām!

Tu būsi atbildīgs/-a par:
– uzņēmuma sociālo kontu (FB, TW, Instagram, Youtube) attīstību, satura veidošanas koncepciju katram kanālam un uzņēmumam kopumā, kā arī datu analīzi;
– turēsi rūpi par vizuālās informācijas sagatavošanu un infografiku izveidi ikdienas darbā;
– veidosi jaunu e-komercijas labakie.lv vizuālo un saturisko koncepciju, lietojamības ērtumu, gādājot par tās ieviešanu, kā arī…
– veidosi reklāmas kampaņu konceptu, vērosi rezultātus un regulāri tos pilnveidosi;
– Tavā paspārnē būs SEO, Analytics, Ads, Tag;
– būsi labākais/-ā kolēğis/-e, ģenerēsi idejas un spēsi tās ieviest dzīvē, redzēsi uzņēmuma un tā nodaļu attīstību kopskatā.

No Tevis sagaidām:
– izcilu, bagātu un radošu valodu, kurā ir visi burti un gramatikas pieturzīmes;
– vismaz gada pieredzi sociālo kontu administrēšanā un atbilstošu augstāko izglītību;
– prasmi patstāvīgi un pastāvīgi segmentēt sociālo tīklu un kanālu auditoriju, kā arī analizēt paradumus un statistiku;
– zināšanas par SEO un tekstu sagatavošanas noslēpumiem google algoritmos;
– iemaņas vai vismaz zināšanas par video un digitālo materiālu tapšanu (portfolio ar paša/-as veidotām infografikām vai citiem vizuālajiem materiāliem tiks uzskatīta par  – atbildību, aizrautību, radošumu, iniciatīvu, aktivitāti, jaunas idejas un pieredzi, ko Tu spētu izmantot uzņēmuma attīstībā.

SIA “Baltijas Biroju Serviss” piedāvā:
– iespēju strādāt vienā no skaistākajiem birojiem Rīgā, vidē, kur tic sauklim “labākie” un čakli strādā, lai to īstenotu;
– pašrealizēties un gūt gandarījumu par paveikto;
– tehnisko nodrošinājumu kvalitatīva darba veikšanai;
– radošu darbu draudzīgā un jautrā kolektīvā, kā arī…
– regulāru un ar visām sociālajām garantijām noteiktu atalgojumu no 1200 līdz 2200 eiro pirms nodokļu nomaksas, ņemot vērā Tavu personīgo ieguldījumu.

Ja atbilsti visām prasībām un esi “digicilvēks”, kuru mēs meklējam, iesūti CV, savus darbus, ar kuriem lepojies, un esi drošs/-a, ka tiksi pie mājasdarba, kurā varēsi pierādīt savas prasmes. Sūti informāciju par sevi līdz 14.jūnijam uz e-pasta adresi zane.valdemare@labakie.lv un pierādi, ka esi labākais/-ā!
Mēs Tevi pacienāsim ar končām!

Datu pārzinis, SIA “Baltijas Biroju Serviss”, Reģ. Nr. 40103165665, Uriekstes iela 2a, Rīga, LV-1005, personas datus un iegūto informāciju apstrādā normatīvo aktu noteiktā kārtībā personāla atlases vajadzībām.

DARBA DEVĒJA Reģistrācijas Nr.: 40103165665