JAUNĀKAIS BIZNESA PARTNERIS/-E / PIEDZIŅAS JURISTS/-E (360 skatījumi)

Rīga, Hospitāļu iela 5A
15. oktobris, 2018

Licencēts Fintech nozares uzņēmums, kas sniedz kreditēšanas pakalpojumus kopš 2011.gada. Mēs vienmēr meklējam jaunas iespējas un labākos risinājumus nebanku finanšu sektorā.

Aicinām pievienoties mūsu komandai:

JAUNĀKAIS BIZNESA PARTNERIS / PIEDZIŅAS JURISTS

TEV UZTICĒSIM:

Tavs un mūsu mērķis ir izveidot juridisko biroju, kurš specializējas parādu piedziņas jomā. Tavi uzdevumi būs: Piedziņas biznesa procesu izstrāde un organizēšana. Piedziņas procesu realizācija. Uzņēmuma interešu pārstāvniecība darbā ar debitoriem. Vienošanās ar debitoriem par parādu atmaksas termiņiem un nosacījumiem. Debitoru kontrole. Biznesa procesu automatizācija.

NO TEVIS SAGAIDĀM:

Augstāko izglītību tiesību zinātnēs. Labas komunikācijas spējas latviešu un krievu valodā. Atbildīgu attieksmi pret uzticētiem pienākumiem. Izpratni par pirms tiesas un tiesas piedziņu. Uz attīstību verstu personību. MS Office prasmes.

TU IEGŪSI:

Iespēju realizēt savas profesionālās ambīcijas. Iespējas apvienot ar pamatdarbu, bērna kopšanas atvaļinājumu. Partnera statusu un uzņēmuma daļas. Konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas un visus nepieciešamos darba instrumentus.

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši nākošajā atlases kārtā.
CV un Pavadvēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu
if@finanza.lv ar norādi „Darbs izaugsmei”.

DARBA DEVĒJA Reģistrācijas Nr.: 40103413280