fbpx

Patruļpolicijas nodaļas kārtībnieks (Liepāja, Ventspils, Kuldīga, Talsi un Saldus) (1148 skatījumi)

Liepāja
15. augusts, 2019

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas birojs piedāvā šādas vakantas amata vietas:

– Patruļpolicijas nodaļas kārtībnieks (darba vieta – Liepāja, Ventspils, Kuldīga, Talsi un Saldus)

Dienesta apstākļi: summētais dienesta pienākumu izpildes laiks, pa divpadsmit stundām, dienesta pienākumus pilda arī naktīs un brīvdienās, pamatā darbs tiek organizēts ārpus dienesta darba telpām, bet strādā arī iekštelpās. Sociālās garantijas un veselības apdrošināšana. Profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas.

Kompetences: spēja veikt pienākumus un operatīvi rīkoties psiholoģiskās slodzes un stresa apstākļos, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, aizrautība un zinātkāre. B kategorijas apliecība.

Atlīdzība: Mēnešalgas apmērs tiek noteikts, pamatojoties uz iekšējiem un ārējiem normatīvajiem aktiem. Tiek noteikta piemaksa par speciālo dienesta pakāpi.

Priekšrocība: IeM sistēmas iestāžu amatpersonām, t.sk., Valsts policijas koledžas absolventiem, kandidātiem ar juriskonsulta vai jurista kvalifikāciju.

Vispārējās prasības:  Ar detalizētu informāciju par prasībām dienestam, veicamajiem amata pienākumiem un pieteikšanās kārtību vari iepazīties Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonu ar speciālajām dienesta pakāpēm dienesta gaitas likumā (4. un 7. pants), kā arī VP mājas lapā http://www.vp.gov.lv/?id=408 un http://www.vp.gov.lv/esipolicists/

Motivētu pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae (Europass formā) un augstāko izglītību apliecinošu dokumentu kopiju/-as sūtīt uz e- adresi cv@kurzeme.vp.gov.lv, informācija pa tālruni 63404641.

Pretendentiem, kuri izglītību ir ieguvuši ārvalstīs, lūdzam pievienot dokumentu par tās akadēmisko atzīšanu Latvijā.

Sazināsies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Valsts policija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi;

2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts policija, kontaktinformācija: Čiekurkalna 1.līnija, k-4, Rīga, LV-1026.

Atalgojums: No 728 EUR

DARBA DEVĒJA Reģistrācijas Nr.: 90000099040