Treneris/e konsultants/e (981 skatījumi)

Rīga
4. janvāris, 2018

Šis nav priekš Tevis, ja meklē sevi, pats (-i) nezini, ko vēlies, vai vienkārši gribi pelnīt nesamērīgi daudz attiecīgajam amatam un nedarīt neko. Es meklēju sev kolēģi, ar kuru jau no pirmā brīža būtu iespējama sakarīga un patīkama saruna. Kolēģi, kurš ar prieku komunicēs ar mūsu klientiem rakstiski un dažreiz arī telefoniski. Šoreiz neiztiksim bez LV, RUS un ENG valodām. Mazliet sīkāk par pienākumiem – mums ir lērums klienti, kuri ar mūsu palīdzību trenējas un šie klienti brīžiem jautā pēc padomiem par pareiziem treniņiem, uzturu u.c. ar to saistītiem jautājumiem, tāpēc būtu ideāli, ja Tev būtu trenera kvalifikācija vai vismaz ļoti labi šo tēmu pārvaldi. Kvalifikāciju iegūsim ar laiku! ?
Būsim priecīgi, ja būsi azartisks visā, ko dari, ja novērtēsi godīgumu un pie mums NENĀKSI sevis meklējumos. Iespējams diskriminējoši, bet tomēr dosim priekšroku Tev, ja meklēsi stabilu darbu ilgtermiņam, jo neviens taču nevēlās ik pa laikam meklēt sev jaunu kolēģi, kā arī, ja būsi gatavs darbu uzsākt pēc iespējas ātrāk?
Mazliet par komandu, kurā Tevi aicinu – vairāk kā 10 gadus darbojamies digitālā marketinga jomā, esam radījuši varākus inovatīvus produktus, kas palīdz cilvēkiem visā pasaulē. Atrodamies Rīgas centrā, blakus Vanšu tiltam, superīgās ofisa telpās ar lieliem logiem, daudz gaismas un perfektu interjeru. Parūpēsimies, lai pie mums justos kā ģimenē, kopā ne tikai strādāsim, bet brīvajos brīžos spēlēsim datorspēles, galda spēles, galda tenisu u.c., kā arī skaisti svinēsim panākumus. Parūpēsimies, lai Tev nav jāsatraucās par dakteru apmeklējumiem, ja tādi būs nepieciešami – sagādāsim Tev veselības apdrošināšanu, kā arī apmaksāsim privātās telefonsarunas, ja vēlēsies. Kā arī, ja atvaļinājumu izmantosi, lai kaut kur aizceļotu, tad 50% no lidmašīnu vai prāmju biļetēm apmaksāsim mēs, jo mums rūp, lai esi atpūties! Vairāk par mums vari lasīt mūsu mājaslapā – https://goo.gl/ijRenu
šeit arī atradīsi informāciju par citām vakancēm, ko meklējam. Papildus informācijus Tev labprāt sniegšu privātā vēstulē, telefoniski (28887774) vai e-pastā Oskars@creative.gs. Uz šo pašu e-pastu lūdzu sūti arī savu CV, ja nekādu jautājumu nav un ātrāk gribi pie mums. 

DARBA DEVĒJA Reģistrācijas Nr.: 40203072376