Vecākais darba aizsardzības speciālists/-e (48 skatījumi)

SIA „Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Darba aizsardzības daļā
aicina darbā

Vecāko darba aizsardzības speciālistu

Prasības:

  • augstākā izglītība darba aizsardzībā (arī pēdējo kursu studenti);
  • profesionālās pilnveides izglītība ugunsdrošībā un aizsardzībā – 160 stundu apjomā – tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • valsts valodas zināšanu atbilstība likumdošanai;
  • datora lietošanas prasmes darbs ar biroja programmām, teksta redaktoru, elektroniskajām tabulām;
  • spēja gan strādāt komandā/grupā, gan organizēt darbu patstāvīgi.

Pienākumi:

  • veikt darba aizsardzības pasākumu plānošanas, realizācijas un pārraudzības pasākumus;
  • veikt un organizēt darba aizsardzības pasākumus;
  • veikt darba vides iekšējās uzraudzības pasākumus;
  • veikt apmācības, instruktāžas darba aizsardzībā  un ugunsdrošībā;
  • gatavot nozarei saistošo dokumentu projektus.

Piedāvājam:

  • stabilu atalgojumu;
  • sociālās garantijas;
  • atlaides ārstniecības pakalpojumiem;
  • atsaucīgus kolēģus;
  • pieredzi un profesionālo izaugsmi.

Darba veids: darba līgums uz noteiktu laiku;
Darba režīms: normālais darba laiks.
Darba vieta: Hipokrāta iela 2, Rīga, LV-1038.

Pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae (CV) ar norādi „Vecākais darba aizsardzības speciālists” lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@aslimnica.lv vai aizpildiet pieteikumu www.aslimnica.lv mājas lapas sadaļā vakances. Adrese: Hipokrāta ielā 2, Rīgā, LV-1038. Tālr. uzziņām: 6730 3167. Mēs sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks uzaicināti uz darba interviju!

DARBA DEVĒJA Reģistrācijas Nr.: LV40003951628